Skład - Apap Ból i Gorączka C Plus x 10 tabl musujących
- Substancja czynna: 1 tabletka musująca zawiera 500 mg paracetamolu i 300 mg kwasu askorbowego.
- Pozostałe składniki: kwas cytrynowy bezwodny, wodorowęglan sodu, węglan sodu bezwodny, powidon, Makrogol 6000, aromat cytrynowy 135460, sacharyna sodowa, aspartam (E951), aromat cytrynowo-limonowy 135459, magnezu stearynian, sól sodowa fosforanu ryboflawiny.
Wskazania i działanie - Apap Ból i Gorączka C Plus x 10 tabl musujących
Leczenie łagodnego lub umiarkowanego bólu i/lub gorączki.
Przeciwwskazania - Apap Ból i Gorączka C Plus x 10 tabl musujących
Dorośli i dzieci od 12 roku życia: 1 tabletkę rozpuścić w 1/2 szklanki wody i pić co 4-6 h. Nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę.
Dawkowanie - Apap Ból i Gorączka C Plus x 10 tabl musujących
Nadwrażliwość na paracetamol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Informacje dodatkowePrzed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Służymy Państwu pomocą pod adresem
sklep@cefarm24.pl.