Skład - Paracetamol 125 mg x 10 czopków (Hasco)
1 czopek zawiera substancję czynną w dawce:
Paracetamol - 125 mg
Wskazania i działanie - Paracetamol 125 mg x 10 czopków (Hasco)
- Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe
Przeciwwskazania - Paracetamol 125 mg x 10 czopków (Hasco)
Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.
Informacje dodatkowePrzed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Służymy Państwu pomocą pod adresem
sklep@cefarm24.pl.