Widzisz błąd w opisie ? poinformuj nas o tym !
SkładSubstancja czynna: w 100 g: 5 j. mysich jadu żmii zygzakowatej (Vipera berus) oraz kwas salicylowy (1 g), kamforę (3 g), olejek sosny syberyjskiej (3 g).
Wskazania i działanie- Do stosowania miejscowego jako środek pomocniczy w leczeniu dolegliwości bólowych w przebiegu bólów stawowych, mięśniowych, mięśniowo-powięziowych, nerwobólach, w bólach pourazowych (stłuczenia, krwiaki, naderwanie ścięgien), zapaleniu pochewek ścięgnistych i torebek stawowych.
- Przechowywać w temperaturze 8-15 stopni celcjusza!
Stosowany miejscowo wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, rozszerzające naczynia krwionośne - powoduje przekrwienie i zwiększenie przemian tkankowych.
DawkowanieNiewielką ilość maści wcierać w skórę w miejscach bolących 1-2 razy dziennie. Do stosowania zewnętrznego.
PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na lek, ciąża, stany zapalne, podwyższona temperatura ciała, gruźlica, miażdżyca naczyń obwodowych. Ostrożnie stosować w upośledzeniu czynności nerek i wątroby. Nie stosować u noworodków i małych dzieci. Nie stosować długotrwale. Nie stosować na rany i uszkodzoną skórę.
Informacje dodatkowePrzed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Służymy Państwu pomocą pod adresem
sklep@cefarm24.pl.