Witaj nieznajomy!
Rozmiar czcionki:
A A A
Do następnego progu niższej wysyłki brakuje Ci 100,00 PLN

Pełna oferta apteki

PromocjePolecaneWyprzedażNowościWietrzenie magazynuCenowe HITY
Sprawdź koszty dostawy

Aktualności

Dobry sklep money i wprost
Wzmocnienie odporności

Neoglucan grip junior syrop 120 ml

Substancja czynna: -
Opakowanie: 120 ml
Producent: APIPOL-FARMA
Rodzaj rejestracji: Suplement diety
Postać: Syropy
Cena w Cefarm24: 22,85 PLN
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również
Opis
Opinie
Skład
  • fruktoza, witamina C (kwas L- askorbinowy), neoglucan®, aromat naturalny cytrynowy, sorbinian potasu jako substancja konserwująca.
  • zawartość witaminy C (kwas L-askorbinowy) w zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu: w 4 ml wynosi 60 mg (75%)*, w 8 ml wynosi 120 mg (150%)*. Zawartość beta glukanu w zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu: w 4 ml wynosi 33 mg, w 8 ml wynosi 66 mg.
*- % realizacji zalecanego dziennego spożycia.

Właściwości i zastosowanie
  • neoglucan GRIP junior® - to nowej generacji preparat zawierający w swoim składzie neoglucan® oraz witaminę C.
  • Neoglucan GRIP junior zawiera beta glukan (naturalny polisacharyd) otrzymywany z boczniaka ostrygowatego. Beta glukany pochodzące z boczniaka mają wyższą wartość stopnia odgałęzień łańcuchów bocznych względem masy cząsteczkowej niż pochodzące z innych źródeł (drożdże, zboża). Ta cecha decyduje o wyższej aktywności biologicznej m. in. o wyższej zdolności aktywowania makrofagów.
  • Beta glukan (β-glucan) to polisacharyd, jeden ze składników błonnika pokarmowego, który występuje w bakteriach, drożdżach, ziarnach zbóż a także w grzybach jadalnych. W zależności od źródła pochodzenia, beta glukany różnią się strukturą chemiczną i wynikającą z niej aktywnością biologiczną. Witamina C zawarta w produkcie neoglucan GRIP junior® wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka.
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.
Preparat nie jest przeznaczony dla osób, które stosują środki immunosupresyjne.
Stosowanie
Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Dzienna porcja do spożycia dzieci w wieku 3 do 12 lat wynosi 4 ml syropu. Dzienna porcja do spożycia dla osób dorosłych wynosi 8 ml syropu. Syrop stosować o dowolnej porze dnia po posiłku.
Suplement diety może być stosowany bez przerwy przez 2 miesiące, następnie zaleca się 3–4-tygodniową przerwę. Po przerwie można kontynuować stosowanie syropu. Wstrząsnąć dokładnie przed każdym użyciem.
Informacje dodatkowe
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.
Służymy Państwu pomocą pod adresem sklep@cefarm24.pl.
 

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również: