Opis - Theraflu Maxgrip x 10 sasz
Szukasz maksymalnie skutecznej pomocy przy przeziębieniu i grypie, a wśród objawów nie ma kaszlu? Poznaj Theraflu Max Grip o smaku owoców leśnych z zawartością paracetamolu 1000mg w swoim składzie, który pomaga pozbyć się dolegliwości towarzyszących chorobie. Inne aktywne składniki to kwas askorbowy 70mg i chlorowodorek fenylefryny 10mg. Theraflu Max Grip daje Ci ulgę, dzięki której możesz odzyskać siły! Dzięki maksymalnej dawce substancji aktywnej zwalcza najcięższe objawy grypy i przeziębienia.* Theraflu Max Grip jedna saszetka leku zawiera 1000 mg paracetamolu, który ma właściwości przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Formuła Theraflu Max Grip została także wzbogacona dwiema innymi substancjami czynnymi – kwasem askorbinowym oraz chlorowodorkiem fenylefryny. Rozpuszczalny w gorącej wodzie lek obniża gorączkę, która zwykle pojawia się wraz z przeziębieniem i grypą, a także zmniejsza ból głowy i gardła oraz udrożnia nos, ułatwiając oddychanie. Smak owoców leśnych z łagodnym dodatkiem. Przekonaj się, że Theraflu Max Grip to idealny wybór, gdy nie chcesz poddać się przeziębieniu lub grypie! Nie trać czasu na grypę!
*dzięki maksymalnej wśród leków bez recepty dawce paracetamolu
Cechy - Theraflu Maxgrip x 10 sasz
- udrożnia nos i zatoki, ułatwia oddychanie, obniża gorączkę, zmniejsza ból głowy i gardła
- smak owoców leśnych i mentolu
- Paracetamolum + Acidum ascorbicum + Phenylephrini hydrochloridum, (1000 mg + 70 mg + 10 mg), proszek do sporządzania roztworu doustnego
Składniki - Theraflu Maxgrip x 10 sasz
1 saszetka zawiera jako substancje czynne 1000 mg paracetamolu, 70 mg kwasu askorbowego i 10 mg chlorowodorku fenylefryny oraz substancje pomocnicze, w tym: 5 g sacharozy, 118 mg sodu, żółcień pomarańczową, karmoizynę, aspartam i glukozę (jako składnik maltodekstryny) - szczegółowe informacje w dołączonej ulotce
Stosowanie - Theraflu Maxgrip x 10 sasz
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Do stosowania doustnego.
Dawkowanie
Stosowanie u dorosłych (w tym osób w podeszłym wieku) o masie ciała powyżej 50 kg
Jedna saszetka co 4 do 6 godzin w razie potrzeby.
Nie należy przekraczać 4 saszetek na dobę. Nie należy przekraczać podanej dawki ani częstotliwości stosowania.
Należy zawsze stosować możliwie najniższą skuteczną dawkę leku przez możliwie najkrótszy czas.
Bez zalecenia lekarza leku nie należy stosować dłużej niż przez 3 dni.
Sposób użycia
Wsypać zawartość saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać i wypić. Szczegółowe informacje w ulotce umieszczonej wewnątrz opakowania.
Przechowywanie - Theraflu Maxgrip x 10 sasz
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 30°C.
Przeciwwskazania - Theraflu Maxgrip x 10 sasz
Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol i (lub) sympatykomimetyki (np. leki zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa) - patrz ulotka. W razie zażycia dawki większej niż zalecana natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli pacjent czuje się dobrze, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby. Lek może powodować zawroty głowy.
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Producent - Theraflu Maxgrip x 10 sasz
Haleon Poland sp. z o.o.
Informacje dodatkowePrzed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Służymy Państwu pomocą pod adresem
sklep@cefarm24.pl.