Opis - Excedrin Duo 200 mg + 500 mg x 20 tabl
500 mg + 200 mg, tabletki powlekane
Paracetamolum + Ibuprofenum
Lek przeciwgorączkowy, przeciwzapalny, przeciwbólowy Excedrin Duo jest przeznaczony dla osób dorosłych w celu krótkotrwałego, objawowego leczenia bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, występującego w migrenie, bólach głowy, bólach pleców, bólach miesiączkowych, bólu zęba, bólach reumatycznych i bólach mięśni, bólu spowodowanym zapaleniem stawów o nasileniu innym niż ciężkie, objawach przeziębienia i grypy, bólu gardła i gorączki.
OTC - lek wydawany bez recepty.
Cechy - Excedrin Duo 200 mg + 500 mg x 20 tabl
- lek przeciwgorączkowy, przeciwzapalny, przeciwbólowy
Składniki - Excedrin Duo 200 mg + 500 mg x 20 tabl
Każda tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu i 200 mg ibuprofenu
Stosowanie - Excedrin Duo 200 mg + 500 mg x 20 tabl
Podanie doustne.
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Należy przyjmować 1 tabletkę (lub jeśli to konieczne 2 tabletki w przypadku pacjentów o masie ciała 60 kg i powyżej), do 3 razy dziennie, z jedzeniem i popijając wodą. Należy zachować co najmniej 6 godzinny odstęp pomiędzy dawkami i nie przyjmować więcej niż 6 tabletek w ciągu 24 godzin. Nie przyjmować dłużej niż przez 3 dni.
Przeciwwskazania - Excedrin Duo 200 mg + 500 mg x 20 tabl
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Zawiera paracetamol. Dawki wyższe od zalecanych mogą powodować poważne uszkodzenie wątroby. Nie stosować leku Excedrin Duo, jeśli pacjent przyjmuje już inne leki przeciwbólowe zawierające paracetamol.
Producent - Excedrin Duo 200 mg + 500 mg x 20 tabl
Haleon Poland Sp. z o.o.
Informacje dodatkoweTo jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Przechowuj lek w temperaturze poniżej 25°C.
Służymy Państwu pomocą pod adresem
sklep@cefarm24.pl.