Wskazania i działanie
- Trzy wymiary pięknej skóry.
- Wraz z upływem czasu cera dojrzała traci jędrność i elastyczność, pojawia się coraz więcej zmarszczek. Seria AA Intensywny Lifting 3D została stworzona, aby sprostać problemom Twojej skóry. Z myślą o kobietach po 50. roku życia opracowano formułę o skoncentrowanym składzie, by przywrócić Twojej skórze jędrność, gładkość i elastyczność - trzy wymiary pięknej skóry. Innowacyjny Multi Lift Complex 3D i witamina C, kwas hialuronowy oraz kompleks witamin E+H.
- Poprawia napięcie skóry. Testowany dermatologicznie i okulistycznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry i skłonnością do podrażnień spojówek. Badania dermatologiczne wykonane w Klinice Dermatologicznej AM w Gdańsku, obejmujące grupę 60 osób nie wykazały żadnej reakcji alergicznej. Nie powoduje podrażnienia spojówek, może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.
- Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry.
- Multi Lift Complex 3D wraz z witaminą C skutecznie ujędrnia i wzmacnia skórę. Kompleks witamin A+E+H chroni delikatną skórę wokół oczu przed atakiem wolnych rodników i spowalnia proces powstawania zmarszczek. Kwas hialuronowy zapewnia długotrwałe nawilżenie Twojej skóry. Masło z oliwek i masło Shea intensywnie odżywiają.
- Rezultat: skóra wokół oczu jest bardziej gładka i jędrniejsza.
- Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy dla kobiet od 50 roku życia.
StosowanieCodziennie rano i wieczorem nanieś krem opuszkami palców, delikatnie wklepując w skórę wokół oczu.
Informacje dodatkoweW razie pytań lub wątpliwości służymy Państwu pomocą pod adresem
sklep@cefarm24.pl.
Opinie i oceny produktu.
Dodaj swoje
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!