Skład- Ekstrakt z owoców awokado i nasion soi 200 mg, w tym 30% fitosteroli 60 mg
- Ekstrakt z kłączy kurkumy długiej 150 mg, zawierający 10% kurkuminy 15 mg
- Ekstrakt z korzenia imbiru 100 mg zawierający 5% gingeroli 5 mg
- Ekstrakt z kory kadzidłowca 100 mg zawierający 60% kwasu bosweliowego 60 mg
- Bromelaina 50 mg
Wskazania i działanieAFLEXIN znajduje zastosowanie w:
- utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania stawów,
- zapewnieniu sprawności oraz zakresu ruchliwości stawów,
- wspomaganiu i utrzymaniu elastyczności chrząstki stawowej,
- działaniu ochronnym dla stawów przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników.
- Ekstrakt z owoców awokado i nasion soi – jest połączeniem fitosterolii, charakteryzuje się szczególnie korzystnym oddziaływaniem w obrębie chrząstki stawowej: utrzymując ją w dobrej kondycji i pozytywnie wpływając na funkcjonowanie jej komórek. Składniki ekstraktu odżywiają chrząstki i są potrzebne do utrzymania odpowiedniej ilości mazi stawowej.
- Ekstrakt z kłącza kurkumy długiej, która ogranicza wpływ niekorzystnych procesów enzymatycznych na prawidłowe funkcjonowanie stawów. Jako jeden z najsilniejszych antyoksydantów chroni błony komórkowe przed utlenianiem przez wolne rodniki.
- Ekstrakt z korzenia imbiru – wpływa na prawidłowe funkcjonowanie chrząstki stawowej, a także pozytywnie oddziałuje na ruchliwość stawów i ich elastyczność, działa rozgrzewająco i antyoksydacyjnie.
- Ekstrakt z kory kadzidłowca (Boswellia serrata) – blokuje niekorzystne działanie enzymów na chrząstkę stawową, co pozytywnie wpływa na elastyczność i zakres ruchu stawów. Utrzymuje stawy w dobrej kondycji. Zawiera kwas bosweliowy, który wykazuje silne działanie antyoksydacyjne chroniąc tkanki stawów przez nieprzyjaznym działaniem wolnych rodników.
- Bromelaina – oddziałuje na syntezę substancji organicznych, co ma wpływ na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania stawów. Utrzymując korzystne środowisko w obrębie stawów, pozytywnie wpływa na ich budowę i funkcjonowanie.
PrzeciwwskazaniaUczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania osobom przyjmującym leki przeciwzakrzepowe oraz cierpiącym na kamicę żółciową.
Stosowanie2 tabletki powlekane dziennie podczas lub po posiłku.
Informacje dodatkoweSuplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.
Służymy Państwu pomocą pod adresem
sklep@cefarm24.pl.
Opinie i oceny produktu.
Dodaj swoje
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!